Документ № 203 від 31.05.2021 р. Чинний


УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

31.05.2021 №203
 
Про включення об’єкта нерухомого майна до Переліку першого типу об’єктів комунального майна та затвердження умов передачі в оренду комунального майна Вараської міської територіальної громади шляхом проведення аукціону

З метою раціонального використання майна комунальної власності Вараської міської територіальної громади, враховуючи рішення міської ради від 24.02.2021 №166 «Про врегулювання відносин щодо оренди майна комунальної власності Вараської міської територіальної громади (крім земельних питань)», відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року №483, керуючись статтею 29, пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Включити до Переліку першого типу об’єктів комунального майна Вараської міської територіальної громади для передачі майна в оренду на аукціоні: нежитлові приміщення №142-151, площею 69,8 м.кв. за адресою Рівненська область, м.Вараш, м-н Будівельників, буд.3.

2. Затвердити умови передачі в оренду комунального майна Вараської міської територіальної громади шляхом проведення аукціону, згідно з додатком.

3. Доручити відділу майна комунальної власності міста виконавчого комітету Вараської міської ради оприлюднити в електронній торговій системі оголошення про передачу в оренду комунального майна Вараської міської територіальної громади шляхом проведення аукціону включно з умовами зазначеними в додатку до цього рішення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігоря ВОСКОБОЙНИКА.

Міський голова                                                                 Олександр МЕНЗУЛВкладення: