Пов’язані документи
Історія документу
Публікація документу
![](/components/com_documents/images/gerb.png)
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект Р І Ш Е Н Н Я
11.03.2019 | №57 |
Про організацію та проведення навчально-польових зборів з юнаками і практичних занять з основ медичних знань в лікувальному закладі для дівчат 11 класів закладів загальної середньої освіти територіальної громади Вараської міської ради з курсу “Захист Вітчизни” |
З метою організації та проведення навчально-польових зборів з захисту Вітчизни з юнаками випускних класів закладів загальної середньої освіти і практичних занять дівчат з основ медичних знань у лікувальному закладі, керуючись пп.2 п. “а” статті 32, п. 1 ч. 1 ст. 36, п. 1. ст. 73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Вараської міської ради,
В И Р І Ш И В:
1. Управлінню освіти виконавчого комітету Вараської міської ради організувати проведення в квітні 2019 року:
1) навчально-польових зборів з юнаками випускних класів закладів загальної середньої освіти територіальної громади Вараської міської ради;
2) практичних занять дівчат у Державному закладі “Спеціалізована медико-санітарна частина № 3 Міністерства охорони здоров’я України” за відповідними навчальними програмами.
2. Рекомендувати начальнику Державного закладу “Спеціалізована медико-санітарна частина № 3 Міністерства охорони здоров’я України” (О. Коцюбинський) створити умови для проведення практичних занять з основ медичних знань з дівчатами 11-класів закладів загальної середньої освіти територіальної громади Вараської міської ради.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно розподілу функціональних обов’язків.
Міський голова С. Анощенко