Пов’язані документи
Історія документу
Публікація документу
![](/components/com_documents/images/gerb.png)
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Проект Р І Ш Е Н Н Я
27.12.2018 | №263 |
Про функціональне навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області у 2019 році |
Відповідно до ст. 91 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року № 819 «Про затвердження порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту», розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 17 грудня 2018 року № 937 «Про функціональне навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області у 2019 році», керуючись п.3 ч.1 ст.36, ч.2 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити план комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік згідно з додатком 1 та план комплектування Вараських міських курсів цивільного захисту слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік згідно з додатком 2.
2. Керівникам організацій та підприємств міста усіх форм власності:
2.1. Забезпечити виконання планів комплектування слухачами навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області та Вараських міських курсів цивільного захисту.
2.2. Спланувати та організувати об’єктову підготовку у сфері цивільного захисту працівників згідно затверджених планів.
3. Відділу з питань НС та ЦЗН виконавчого комітету Вараської міської ради (І.Мізюк) аналізувати стан підготовки і щокварталу підбивати підсумки навчання осіб керівного складу цивільного захисту та інших управлінських кадрів і фахівців у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області. Матеріали подавати управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом.
4. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 19.12.2017 року № 228 «Про функціональне навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області у 2018 році».
5.Контроль за виконанням рішення покласти на тзп міського голови.
Тзп міського голови О.Мензул