Документ від 25.01.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

25.01.2018


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА
25.01.2018
 
Звіт про відстеження результативності регуляторного акта

1. Вид та назва регуляторного акта.

Проект рішення міської ради від № 1048 від 15.01.2018 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Вараш Рівненської області".

2. Назва виконавця заходів з відстеження.

Відділ з питань регулювання земельних відносин.

3. Цілі прийняття акта.

- ведення в дію нормативної грошової оцінки земель міста Вараш;

- врегулювання правовідносин між власником на землю (Вараська міська рада) та суб’єктами земельних відносин;

- економічне стимулювання раціонального використання на засадах ринкової економіки, визначення ринкової вартості землі;

- визначення розміру земельного податку, розміру орендної плати за земельні ділянки комунальної власності, розміру державного мита при міні, спадкування та даруванні земельних ділянок;

- збільшення доходів міського бюджету від надходжень плати за землю - задоволення інтересів держави та територіальної громади, можливість направлення додаткових коштів на здійснення програм соціально – економічного розвитку, збільшення фінансування соціальної сфери.

4. Строк виконання заходів з відстеження.

До набрання чинності регуляторного акта.

5. Тип відстеження.

Базове.

6. Методи одержання результатів відстеження.

Для проведення відстеження результативності регуляторного акта використовуватиметься статистичний метод одержання результатів обстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, способи одержання даних.

Дані та припущення на основі яких відстежується результативність, а також способи одержання даних: відстеження результативності рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Вараш Рівненської області» є регуляторний нормативно – правовий акт, який діє на визначене коло осіб, є загальнообов’язковим до застосування на території Вараської міської ради. Передбачає використання нормативної грошової оцінки земель міста Вараш Рівненської області для визначення розміру земельного податку, розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, визначення розміру державного мита при міні, спадкуванні, даруванні земельних ділянок згідно із законом, визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва та інше.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності.

Пропонується використати наступні показники результативності: - додаткові надходження коштів до міського бюджету від надходження плати за землю; - кількість суб’єктів підприємницької діяльності та фізичних осіб, які виконали перерахунки орендної плати за землю. - рівень поінформованості з основних положень акта; - стимулювання ефективного землекористування на засадах ринкової економіки.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначення цілей:

Прийняття регуляторного акта – рішення Вараської міської ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Вараш Рівненської області» несе позитивний результат. Базове відстеження результативності рішення міської ради показує, що регуляторний акт проведений згідно з планом заходів свідчить, що з введенням в дію регуляторного акта передбачається встановлення розміру грошової оцінки земель, відповідно до якого будуть проведені перерахунки плати за землю та розрахунки цін продажу земельної ділянки комунальної власності. Це дасть можливість Вараській міській раді залучати додаткові кошти до місцевого бюджету. Дане рішення є актуальним для подальшого забезпечення здійснення контролю за стабілізацією надходжень коштів до місцевого бюджету. Повторне відстеження планується здійснити через два роки після набрання чинності цього регуляторного акта, за результатами якого можливо здійснити порівняння показників базового та повторного відстеження. У разі виявлення неврегульованих та проблемних питань вони будуть усунені шляхом внесення відповідних змін. Періодичне відстеження результативності будуте здійснюватись раз на кожні три роки, починаючи від дня закінчення заходів з повторного відстеження результативності.

 

Начальник відділу з питань регулювання земельних відносин І. Мосейко



Вкладення: