Документ № 255 від 08.08.2016 р. Чинний


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

08.08.2016 №255
 
Про внесення змін до рішення міської ради від 25.09.2014 за № 1651 «Про внесення змін до рішення міської ради від 28.12.2010 року № 37 «Про затвердження переліку земельних ділянок, які або права на які пропонується виставити для продажу на аукціоні на території міста Кузнецовськ»

Керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст.26, ч.1 ст.59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Кузнецовська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести до рішення міської ради від 25.09.2014 за № 1651 «Про внесення змін до рішення міської ради від 28.12.2010 за № 37 «Про затвердження переліку земельних ділянок, які або права на які пропонується виставити для продажу на аукціоні на території міста Кузнецовськ » та в додаток до рішення міської ради від 25.09.2014 за № 1651 Перелік земельних ділянок, які або права на які пропонується виставити для продажу на аукціоні на території міста Кузнецовськ такі зміни:

-  абзац 2 пункту 3  рішення слова «щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0060 га Кузнецовській міській раді для продажу права оренди терміном на 5 років на земельних торгах (аукционі) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земель запасу комунальної власності житлової та громадської забудови міської ради, що знаходиться за адресою: Рівненська область, м. Кузнецовськ, мікрорайон Перемоги (в районі ж/б № 4) » виключити.

- додаток до рішення міської ради від 25.09.2014 за № 1651 Перелік земельних ділянок , які або права на які пропонується виставити для продажу на аукціоні на території міста Кузнецовськ другий рядок виключити.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології. 

            Міський голова                                                          С. Анощенко



Вкладення: