Документ № 1767 від 06.10.2014 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

УКРАЇНА

КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА    Проект

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

06.10.2014 м.Кузнецовськ №1767
 
Про затвердження Порядку надання орендарю згоди на здійснення поліпшень орендованого комунального майна за час його оренди

На  виконання  протокольного доручення 44 сесії міської ради «Про розгляд питання  розроблення Положення щодо надання дозволу на дійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального  майна на сесії міської ради»,   керуючись Законом  України «Про оренду державного та комунального майна», ст.778  Цивільного кодексу України,ст.25, ч.2 ст.42,ст.59 та  п.5  ст.60 Закону України »Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Порядок  надання орендарю згоди на здійснення поліпшень  орендованого комунального майна за час його оренди(додається).

2.  Визнати  рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 24.12.2008  №432  «Про затвердження Порядку надання орендарю згоди на здійснення поліпшень орендованого комунального майна за час його оренди» таким, що втратило чинність.

3. Контроль  за  виконанням даного рішення покласти  на  заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради Ю.Кравця.

 

 

 

Секретар міської ради                                                                                       І. Куц

 

 Вкладення: