Документ № 17-ПРВ-1440-22 від 18.01.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

18.01.2022


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проєкт Р І Ш Е Н Н Я

18.01.2022 №17-ПРВ-1440-22
 
Про утворення міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

З метою забезпечення безпосередньої організації і координації аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та оперативного реагування у випадку виникнення на території громади надзвичайної ситуації техногенного чи природного характеру, відповідно до статті 76 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року №11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту», наказу Міністерства внутрішніх справ України від 26 грудня 2014 року №1406 «Про затвердження Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та видів оперативно-технічної і звітної документації штабу з ліквідації насідків надзвичайної ситуації», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16 січня 2015 року за №47/26492, рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 19 серпня 2021 року «Про утворення Вараської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та затвердження Положення про неї» керуючись пунктом 3 статті 36, підпунктом 2 пункту б частини 1 статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Утворити міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

2. Затвердити:

2.1.Посадовий склад міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, згідно з додатком 1;

2.2. Положення про міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, згідно з додатком 2;

2.3. Види оперативно-технічної і звітної документації міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, згідно з додатком 3.

3. Місцем роботи міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації визначити зал засідань міської ради. У разі необхідності штаб розгортається і працює у районі виникнення надзвичайної ситуації.

4.Призначити керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації – заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря ВОСКОБОЙНИКА.                                                                      

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця - відділ з питань цивільного захисту населення управління безпеки та внутрішнього контролю виконавчого комітету Вараської міської ради.

6. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 06 червня 2016 року №130 «Про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації».

7. Контроль завиконанням  рішення покласти на міського голову.

Міський голова                                                               Олександр МЕНЗУЛВкладення: