Документ № 1437 від 29.12.2021 р. Чинний


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

29.12.2021 №1437
 
Про безоплатну передачу майна з балансу виконавчого комітету Вараської міської ради на баланс департаменту соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради

З метою раціонального використання майна Вараської міської територіальної громади, враховуючи Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю Вараської міської територіальної громади, затверджене рішенням Вараської міської ради від 15.12.2020 №59, Методичні рекомендації з бухгалтерського обліку основних засобів суб’єктів державного сектору, затверджені наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 №11, керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Погодити безоплатну передачу комунального майна з балансу виконавчого комітету Вараської міської ради на баланс департаменту соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради згідно додатку 1.

2. Виконавчому комітету Вараської міської ради передати на баланс департаменту соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради, а департаменту соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради прийняти безоплатно на свій баланс комунальне майно, зазначене у додатку 1, згідно вимог чинного законодавства, забезпечивши його бухгалтерський облік.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків та на постійну комісію з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та благоустрою.

Міський голова                                                               Олександр МЕНЗУЛВкладення: