Документ № 1146 від 28.10.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

28.10.2021


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

28.10.2021 №1146
 
Про внесення змін до Положення про Вараський міський центр соціальних служб

Відповідно до пункту 7.7 Положення про департамент соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради, затвердженого рішенням Вараської міської ради від 14.04.2021 № 309 «Про створення юридичної особи - Департамент соціального захисту та гідності  виконавчого комітету Вараської міської ради», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Положення про Вараський міський центр соціальних служб та викласти пункт 1 в наступній редакції:  

«1.  Вараський міський центр соціальних служб (далі - центр) є закладом, що проводить соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, і надає їм соціальні послуги.

Повна назва юридичної особи українською мовою:  Вараський міський центр соціальних служб.

Скорочена назва юридичної особи українською мовою: ВМЦСС.

Місцезнаходження юридичної особи: 34403, Рівненська область, Вараський район, м. Вараш, мкр-н Будівельників, 3, кімнати 33-36». 

2. Затвердити Положення про Вараський міський центр соціальних служб  в новій редакції (додається).

3. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 2 рішення Вараської міської ради від 06.10.2020 № 1852 «Про перейменування Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та затвердження Положення про Вараський міський центр соціальних служб».

4. Призупинити дію абзацу 2 пункту 2, абзацу 19 пункту 13, абзацу 2 пункту 14 Положення до дати включення департаментом соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради Вараського міського центру соціальних служб в мережу розпорядників та одержувачів коштів місцевого бюджету, відповідно до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів.  

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно розподілу функціональних обов’язків, постійну комісію Вараської міської ради з питань соціального захисту та охорони здоров’я.

Міський голова                                                                     Олександр МЕНЗУЛ

 Вкладення: