Документ № 1128 від 26.10.2021 р. Чинний


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

26.10.2021 №1128
 
Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Макарчук Н.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) с. Озерці

Розглянувши клопотання громадянки Макарчук Надії Валеріївни від 30.06.2021 року, поданий проєкт землеустрою, розроблений сертифікованим інженером – землевпорядником Гусаруком О.В., витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та екології, керуючись статтями 12, 116, 118, пунктом «г» частини першої статті 121, частиною першою статті 122, статтями 125, 126, 186 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2379 га громадянці Макарчук Надії Валеріївні за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності, яка знаходиться: Рівненська область, Володимирецький район, с. Озерці, вулиця Поліська.

2. Передати громадянці Макарчук Надії Валеріївні у власність земельну ділянку площею 0,2379 га (кадастровий номер 5620887400:03:021:0065) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (землі житлової та громадської забудови комунальної власності), яка знаходиться: Рівненська область, Володимирецький район, с. Озерці, вулиця Поліська.

3. Право власності на земельну ділянку підлягає оформленню відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

4. З моменту державної реєстрації права власності земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням.

5. З моменту виникнення права власності на земельну ділянку сплачувати земельний податок у розмірах і в порядку, передбачених чинним законодавством України.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин , містобудування та екології.

Міський голова                                                     Олександр МЕНЗУЛВкладення: