Документ № 260-р від 18.10.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

21.10.2021


УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

м.Вараш

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

18.10.2021 №260-р
 
Про розробку проєкту Програми економічного і соціального розвитку Вараської міської територіальної громади на 2022 рік

З метою реалізації завдань економічного і соціального розвитку Вараської міської територіальної громади, своєчасного складання проєкту міського бюджету та розробки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Вараської міської територіальної громади на 2022 рік, керуючись Законом України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити загальну структуру проєкту Програми економічного і соціального розвитку Вараської міської територіальної громади на 2022 рік з визначенням відповідальних виконавців, згідно з додатком 1.     

2. Затвердити структуру розділів проєкту Програми економічного і соціального розвитку Вараської міської територіальної громади на 2022 рік, згідно з додатком 2.

3. Структурним підрозділам виконавчого комітету Вараської міської ради, підприємствам, установам та організаціям громади опрацювати прогнозні показники та завдання розвитку відповідної галузі (сфери діяльності) на 2022 рік та надати управлінню економіки та розвитку громади виконавчого комітету Вараської міської ради в термін до 28 жовтня 2021 року пропозиції до проєкту Програми економічного і соціального розвитку Вараської міської територіальної громади на 2022 рік відповідно до затвердженої структури та отриманих матеріалів.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Міський голова                                                           Олександр МЕНЗУЛВкладення: