Документ № 1564 від 23.05.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

28.05.2019


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

23.05.2019 №1564
 
Про затвердження Порядку відрахування до бюджету міста частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями із аналізом регуляторного впливу

З метою наповнення дохідної частини загального фонду бюджету міста, керуючись пунктом 29 частини першої статті 26, частиною першою статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пунктом 35 частини 1 статті 64 Бюджетного кодексу України, Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Порядок відрахування до бюджету міста частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, що додається.

2. Керівникам комунальних унітарних підприємств міста забезпечити надходження відрахувань частини прибутку (доходу) до міського бюджету згідно із затвердженим цим рішенням Порядком.

3. Оприлюднити рішення в друкованих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Вараської міської ради.

4. Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 29 квітня 2011 року №114 “Про затвердження Порядку відрахування до бюджету м.Кузнецовськ частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями”.

5. Рішення набирає чинності з 1 січня 2020 року.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики, організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Н.Зубрецьку.

Міський голова                                                   С. АнощенкоВкладення: