Документ № 1442 від 29.05.2014 р. Не чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Згідно рішення міської ради від 25.06.2021 №520 втратив чинність

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шосте скликання
(Сорок четверта сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

29.05.2014 №1442
 
Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів

Відповідно до ст. 26-1 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 870 «Про затвердження Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів», керуючись п.44 ч.1 ст.26, п.1 ч.3. ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити Порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів м.Кузнецовськ (далі – Порядок), згідно з додатком.

2. Підприємствам, установам, організаціям всіх форм власності здійснювати земляні та/або ремонтні роботи на території міста (вулицях, мікрорайонах, дворах, спусках, зелених зонах, площах, тротуарах, дорогах та інших територіях) з обов’язковим оформленням дозволу, в порядку визначеному законодавством.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ю.Кравця.

Секретар міської ради                                             І.КуцВкладення: