Документ № 1153 від 31.07.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

02.08.2018


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Двадцять сьома сесія

РІШЕННЯ

31.07.2018 №1153
 
Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину Тарасюку А.В.

Розглянувши клопотання громадянина Тарасюка Андрія Васильовича 05.04.2018 року про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, поданий проект землеустрою, розроблений сертифікованим інженером – землевпорядником Луцюком Д.В., витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології керуючись ст.ст. 12, 116, 118, п. д ч.1 ст.121, ч.1 ст.122, ст.ст. 125, 126, ч.6 ст.186 Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст.26, ч.2 ст.42, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А: 

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,0027 га громадянину Тарасюку Андрію Васильовичу для будівництва індивідуальних гаражів (землі житлової та громадської забудови комунальної власності), яка знаходиться: Рівненська область, м. Вараш, вулиця Гаражна.

2. Надати громадянину Тарасюку Андрію Васильовичу у власність земельну ділянку площею 0,0027 га кадастровий номер земельної ділянки 5610700000:01:009:0462 для будівництва індивідуальних гаражів (землі житлової та громадської забудови комунальної власності), яка знаходиться: Рівненська область, м. Вараш, вулиця Гаражна.

3. Право власності на земельну ділянку підлягає оформленню відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

4. Землевласнику земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням.

5. З моменту виникнення права власності на земельну ділянку сплачувати земельний податок у розмірах і в порядку, передбачених чинним законодавством України.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології.

Тзп міського голови                                                           І. Шумра



Вкладення: