Документ № 1048 від 15.01.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

18.01.2018


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

Проект РІШЕННЯ

15.01.2018 №1048
 
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Вараш Рівненської області

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Вараш Рівненської області, розробленої Державним підприємством «Рівненський науково – дослідний та проектний інститут землеустрою», з метою економічного регулювання земельних відносин, визначення розмірів земельного податку та забезпечення необхідної основи для формування фінансово – економічної бази за рахунок справляння плати за землю, підвищення ефективності використання земель, керуючись  ст.ст. 12, 122, ч.3 ст. 201 Земельного кодексу України, Законом України «Про оцінку земель», ст.271 Податкового кодексу України,  п.34 ч.1 ст.26, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А: 

 1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Вараш Рівненської області.

2. Ввести в дію нормативну грошову оцінку земель міста Вараш з 01.01.2019 року.

3. Нормативна грошова оцінка земель міста Вараш підлягає щорічній індексації відповідно до вимог діючого законодавства.

4. Внести зміни до договорів оренди землі, які були укладені раніше, у зв’язку з введенням в дію нормативної грошової оцінки землі в частині орендної плати шляхом укладення додаткових угод.

5. Дане рішення офіційно оприлюднити  шляхом опублікування у газеті «Вітрина міста» та на веб- сайті Вараської міської ради.

6. Вважати таким, що з 01.01.2019 року втратить чинність рішення Кузнецовської міської ради № 142 від 29.04.2011 «Про затвердження матеріалів нормативної грошової оцінки земель міста Кузнецовськ».

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, благоустрою та екології.  

         

Міський голова                                                                С. АнощенкоВкладення: