Документ від 15.01.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

15.01.2018


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА
15.01.2018
 
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

проекту рішення Вараської міської ради № 1048 від 15 січня 2018 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Вараш Рівненької області».

Зміст проекту: Практичне здійснення земельної реформи та реалізація повноважень органів місцевого самоврядування на підставі створення економічних умов раціонального використання земель для забезпечення необхідної основи для формування фінансово – економічної бази за рахунок справляння плати за землю.

Найменування розробника проекту: відділ з питань регулювання земельних відносин виконавчого комітету Вараської міської ради.

Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу: проект рішення Вараської міської ради № 1048 від 15 січня 2018 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Вараш Рівненької області» та відповідний аналіз регуляторного впливу будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Вараської міської ради та її виконавчого комітету www.kuznetsovsk-rada.gov.ua (розділ «Нормативні акти» / «Регуляторна політика») не пізніше 5 робочих днів з дня оприлюднення повідомлення про оприлюднення цього проекту рішення.

Інформація про строк та спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій: строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань приймаються пропозиції та зауваження до проекту рішення Вараської міської ради № 1048 від 15 січня 2018 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Вараш Рівненької області» становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту рішення та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі за адресою: 34400, Рівненська область, м. Вараш, майдан Незалежності, 1, каб. 216, телефон (03636) 2-16-09.