Документ від 15.01.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

15.01.2018


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА
15.01.2018
 
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

 

– проекту рішення Вараської міської ради № 1049 від 15 січня 2018 «Про затвердження Положення про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам».

Зміст проекту: З метою посилення контролю по відшкодуванню збитків вилученням (викупом) та тимчасовим зайняттям земельних ділянок, встановленням обмежень щодо їх використання, погіршенні якості ґрунтового покриву та інших корисних властивостей земельних ділянок або приведенням їх у непридатний для використання стан та неодержання доходів у зв’язку з тимчасовим невикористанням земельних ділянок, створення єдиних організаційно-правових та економічних засад визначення та відшкодування збитків, завданих територіальній громаді м. Вараш, внаслідок не оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку фізичними, юридичними особами та громадянами.

Найменування розробника проекту: відділ з питань регулювання земельних відносин виконавчого комітету Вараської міської ради.

Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу: проект рішення Вараської міської ради № 1049 від 15 січня 2018 «Про затвердження Положення про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам» та відповідний аналіз регуляторного впливу будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Вараської міської ради та її виконавчого комітету www.kuznetsovsk-rada.gov.ua (розділ «Нормативні акти» / «Регуляторна політика») не пізніше 5 робочих днів з дня оприлюднення повідомлення про оприлюднення цього проекту рішення.

Інформація про строк та спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій: строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань приймаються пропозиції та зауваження до проекту рішення Вараської міської ради № 1049 від 15 січня 2018 «Про затвердження Положення про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам» становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту рішення та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі за адресою: 34400, Рівненська обл., м. Вараш, майдан Незалежності, 1, каб. 216, телефон (03636) 2-16-09.