Документ від 29.04.2011 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

УКРАЇНА

КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА    Проект

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

29.04.2011 м.Кузнецовськ
 
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Кузнецовської міської ради «Про затвердження Порядку встановлення розмірів орендної плати за користування земельними ділянками, які перебувають у віданні Кузнецовської міської ради, грошова оцінка яких проведена»

Зміст проекту: Розмір річної орендної плати за земельні ділянки, які перебувають в державній або комунальній власності не може бути меншим трикратного розміру земельного податку, що встановлюється Податковим кодексом України  та не може перевищувати 12 відсотків від їх нормативної грошової оцінки. В зв’язку із зазначеним, деякі рішення Кузнецовської міської ради „Про встановлення орендної плати”, якими до прийняття вказаного Закону були встановлені договірні коефіцієнти, які застосовуються до нормативної грошової оцінки земельної ділянки при визначенні орендної плати за користування земельними ділянками, які перебувають у віданні Кузнецовської міської ради, не відповідають вимогам, передбачених законом. Вказана ситуація потребує регулювання Кузнецовською міською радою шляхом прийняття відповідного рішення. На момент прийняття рішень „Про встановлення орендної плати” Кузнецовською міською радою були встановлені відсотки від нормативної грошової оцінки від 3 до 12.

         Враховуючи те, що орендна плата визначається залежно від грошової оцінки землі, збільшення базової вартості 1 кв. м землі м. Кузнецовська призведе до збільшення надходжень до міського бюджету.

З урахуванням наведеного, деякі договори оренди земельних ділянок, в яких відсотки від нормативної грошової оцінки, встановлені рішеннями Кузнецовської міської ради раніше потребують перегляду.

В зв’язку з тим, що Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні” питання щодо встановлення розміру плати за землю віднесене до повноважень органів місцевого самоврядування, був підготовлений проект рішення Кузнецовської міської ради „Про затвердження Порядку встановлення розмірів  орендної  плати за користування земельними ділянками, які перебувають у віданні Кузнецовської міської  ради,  грошова  оцінка  яких проведена”.

Найменування розробника проекту: головний спеціаліст, землевпорядник апарату управління ради та виконавчого комітету.

Адреса сторінки в мережі Інтернет:www.kuznetsovsk-rada.gov.ua

(розділ: нормативні документи / регуляторна політика).

Інформація про спосіб оприлюднення регуляторного акту: проект рішення Кузнецовської міської ради „Про затвердження Порядку встановлення розмірів  орендної  плати за користування земельними ділянками, які перебувають у віданні Кузнецовської міської  ради,  грошова  оцінка  яких проведена ” та аналіз регуляторного впливу будуть опубліковані  в наступному номері газети «Вісті» та на офіційному веб-сайті www.kuznetsovsk-rada.gov.ua виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

Інформація про строк та спосіб надання зауважень та пропозицій:

Зауваження та пропозиції просимо надсилати в письмовому вигляді розробнику регуляторного акту протягом місяця з дня опублікування проекту рішення.

Поштова адреса: 34400 м. Кузнецовськ, майдан Незалежності, 1, кабінет 216.

Телефон (03636) 2-16-09.

Головний спеціаліст, землевпорядник

апарату управління ради та виконавчого

комітету                                                                                Д. ГолубВкладення: