Документ від 17.02.2014 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

УКРАЇНА

КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА    Проект

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

17.02.2014 м.Кузнецовськ
 
Повідомлення про оприлюденння проекту регуляторного акта міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 14.12.2012 №620 «Про затвердження Положення про місцевий туристичний збір»

Зміст проекту: метою прийняття даного регуляторного акту є реалізація державної політики в податковій сфері, спрямовану на поповнення доходної частини міського бюджету для забезпечення реалізації програм соціально-економічного розвитку міста, впровадження місцевих податків і зборів.

Найменування розробника проекту:  відділ економіки виконавчого комітету

Адреса сторінки в мережі Інтернет:e-mail: www.kuznetsovsk-rada.gov.ua

(розділ: нормативні акти / регуляторна політика).

Інформація про спосіб оприлюднення регуляторного акта: проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради  від 14.12.2012 №620 «Про затвердження Положення про місцевий туристичний збір»  та аналіз регуляторного впливу будуть опубліковані  18  лютого 2014 року на офіційному веб-сайті Кузнецовської міської ради та її виконавчого комітету  www.kuznetsovsk-rada.gov.uaта/або  в газеті „Вісті Кузнецовська”.

Інформація про строк та спосіб надання зауважень та пропозицій:

Зауваження та пропозиції просимо надсилати в письмовому вигляді розробнику регуляторного акта протягом місяця з дня опублікування проекту рішення.

Поштова адреса: 34400 м.Кузнецовськ, майдан Незалежності,1; відділ економіки виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, каб.205.

Телефон/факс (03636) 2-10-08.

      Начальник відділу економіки                                 В.Грушевський