Документ від 18.04.2016 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

УКРАЇНА

КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА    Проект

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18.04.2016 м.Кузнецовськ
 
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Кузнецовськ» 18.04.2016 Відділ економіки

проекту рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Кузнецовськ».

Зміст проекту: порядок визначає процедуру підготовки та проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

Найменування розробника проекту:  відділ економіки виконавчого комітету міської ради.

Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу: проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Кузнецовськ» та відповідний аналіз регуляторного впливу будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Кузнецовської міської ради та її виконавчого комітету www.kuznetsovsk-rada.gov.ua (розділ «Нормативні акти») не пізніше 5 робочих днів з дня оприлюднення повідомлення про оприлюднення цього проекту рішення.

Інформація про строк та спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій: строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань приймаються пропозиції та зауваження до проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Кузнецовськ» становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту рішення та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі за адресою: м.Кузнецовськ, майдан Незалежності, 1, каб.205, телефон (03636) 2-16-87.