Документ № 2715-ПРР-VIII-4100 від 24.11.2023 р. Чинний


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

____ сесія VIII скликання

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

24.11.2023 м.Вараш №2715-ПРР-VIII-4100
 
Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КП «Перспектива» ВМР

Розглянувши клопотання Комунального підприємства «Перспектива» Вараської міської ради від 12.09.2023 року та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та екології, керуючись статтями 12, 92, частиною першою статті 122, статтею 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Вараська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Комунальному підприємству «Перспектива» Вараської міської ради орієнтовною площею 0,3128 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (землі житлової та громадської забудови комунальної власності), земельна ділянка знаходиться: Рівненська область, Вараський район, м. Вараш, вулиця Правика.

2. Комунальному підприємству «Перспектива» Вараської міської ради звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно розподілу функціональних обов’язків та постійну комісію з питань земельних відносин, містобудування та екології.

Міський голова                                                       Олександр МЕНЗУЛВкладення: