Документ № 2705-ПРР-VIII-4100 від 20.11.2023 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

21.11.2023


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

____ сесія VIII скликання

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

20.11.2023 м.Вараш №2705-ПРР-VIII-4100
 
Про надання дозволу громадянці Польщі Вельгош Броніславі на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

Розглянувши клопотання громадянки Польщі Вельгош Броніслави від 17.10.2023 року про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та екології, керуючись статтями 12, 93, частиною першою статті 122, статтями 123, 186 Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій», пунктом 34 частини першої статті 26, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати громадянці Польщі Вельгош Броніславі дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 5 (п’ять) років орієнтовною площею 1,4081 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (землі житлової та громадської забудови комунальної власності), яка знаходиться: Рівненська область, Вараський район, м. Вараш, вулиця Гаражна.

2. Громадянці Польщі Вельгош Броніславі звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.   

3. Розроблений проєкт землеустрою подати на розгляд сесії міської ради згідно із вимогами чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно розподілу функціональних обов’язківта постійну комісію з питань земельних відносин, містобудування та екології.

Міський голова                                                          Олександр МЕНЗУЛВкладення: