Документ № 2690-ПРР-VIII- 1200 від 10.11.2023 р. Чинний


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

____ сесія VIII скликання

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

10.11.2023 м.Вараш №2690-ПРР-VIII- 1200
 
Про безоплатну передачу майна з комунальної власності Вараської міської територіальної громади в комунальну власність Крупецької сільської територіальної громади

З метою надання допомоги мешканцям Крупецької сільської територіальної громади у ліквідації наслідків військової агресії російської федерації проти України, відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи лист Крупецької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області від 28.10.2023 №1205, керуючись частиною першою статті 26, частиною другою та п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Вараська міська рада  

В И Р І Ш И Л А :

1. Безоплатно передати з комунальної власності Вараської міської територіальної громади в особі Вараської міської ради в комунальну власність Крупецької сільської територіальної громадив особі Крупецької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області майно, що перебуває на балансі виконавчого комітету Вараської міської ради (код ЄДРПОУ 03315879), згідно з додатком.

2. Балансоутримувачу комунального майна, виконавчому комітету Вараської міської ради (код ЄДРПОУ 03315879) передати, а Крупецькій сільській раді (код ЄДРПОУ 04405030) прийняти безоплатно майно, зазначене у пункті 1 цього рішення у відповідності до вимог чинного законодавства України та використовувати за цільовим призначенням.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря ВОСКОБОЙНИКА та постійну комісію міської ради з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та благоустрою.

Додаток: Перелік комунального майна Вараської міської територіальної громади, що безоплатно передається в комунальну власність Крупецької сільської територіальної громади в особі Крупецької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області, 1200-ПЕ-14-23.

Міський голова                                                 Олександр МЕНЗУЛВкладення: