Документ № 2379-ПРР-VIII-4100 від 22.03.2023 р. Чинний


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

____ сесія VIII скликання

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

22.03.2023 м.Вараш №2379-ПРР-VIII-4100
 
Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Приватному акціонерному товариству «Рівнеобленерго»

Розглянувши клопотання Приватного акціонерного товариства «Рівнеобленерго» від 28.02.2023 року про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та екології, керуючись статтями 12, 65, 76, 93, частиною першою статті 122, статтями 123, 186 Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій», пунктом 34 частини першої статті 26, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати Приватному акціонерному товариству «Рівнеобленерго» дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років орієнтовною площею 0,0036 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності,яка знаходиться за межами населеного пункту с. Стара Рафалівка на території Вараської міської ради.

2. Приватному акціонерному товариству «Рівнеобленерго» звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки оренду.         

3. Розроблений проєкт землеустрою подати на розгляд сесії міської ради згідно із вимогами чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, містобудування та екології.

Міський голова                                                           Олександр МЕНЗУЛВкладення: