Документ № 2373-ПРР- VIII-4200 від 21.03.2023 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

22.03.2023


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

____ сесія VIII скликання

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

21.03.2023 м.Вараш №2373-ПРР- VIII-4200
 
Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації «Детальний план території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості орієнтовною площею 10 га по вул.Затишна у с.Більська Воля Вараського району Рівненської області»

З метою уточнення планувальної організації і розвитку частини території Вараської міської територіальної громади відповідно до статтей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 17 Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» (зі змінами), Закону України «Про землеустрій», керуючись статтею 26, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними депутатськими комісіями Вараської міської ради, Вараська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розроблення містобудівної документації «Детальний план території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості орієнтовною площею 10 га по вул.Затишна у с.Більська Воля Вараського району Рівненської області» (далі - містобудівна документація).

2. Визначити Відділ архітектури та містобудування виконавчого комітету Вараської міської ради замовником на розроблення містобудівної документації (далі- Замовник).

3. Підготовчі процедури розроблення містобудівної документації провести у відповідності до календарного плану (Додаток 1).

4. Визначити перелік та значення індикаторів розвитку містобудівної документації (Додаток 2).

5. Фінансування робіт з розроблення містобудівної документації здійснювати за рахунок коштів місцевого бюджету.

6. Замовнику:

6.1. Оприлюднити прийняте рішення про розроблення містобудівної документації шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Вараської міської ради.

6.2. Забезпечити проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

6.3. Забезпечити розгляд матеріалів містобудівної документації архітектурно-містобудівною радою при відділі архітектури та містобудування виконавчого комітету Вараської міської ради.

6.4. Подати проєкт містобудівної документації на затвердження Вараській міській раді.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Павла ПАВЛИШИНА та постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, містобудування та екології.

 

Міський голова                                                          Олександр МЕНЗУЛВкладення: