Документ № 1883-РР-VIII від 17.03.2023 р. Чинний


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

31 сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

17.03.2023 м.Вараш №1883-РР-VIII
 
Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Державному спеціалізованому господарському підприємству «Ліси України»

Розглянувши клопотання Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» від 13.01.2023 року та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та екології, керуючись статтями 12, 92, частиною першою статті 122, статтею 123 Земельного кодексу України, пунктами 3-7 Розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», пунктом 34 частини першої статті 26, частиною першою статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Вараська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Державному спеціалізованому господарському підприємству «Ліси України» орієнтовною площею 0,2700 га для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, яка знаходиться: Рівненська область, Вараський район, с. Сопачів, вулиця Нова.

2. Державному спеціалізованому господарському підприємству «Ліси України» звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг.                            

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, містобудування та екології.

Міський голова                                                       Олександр МЕНЗУЛВкладення: