Документ № 66-Род-23-4001 від 06.03.2023 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

06.03.2023


УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

м. ВАРАШ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

06.03.2023 №66-Род-23-4001
 
Про врегулювання питань контролю за виконанням капітальних та поточних ремонтних робіт за бюджетні кошти

З метою здійснення контролю за якістю та станом виконання робіт, фінансування яких здійснюється за кошти бюджету Вараської МТГ, враховуючи Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Керівникам виконавчих органів та комунальних підприємств (установ) Вараської міської ради-балансоутримувачам/власникам будівель, під час замовлення та виготовлення проєктно-кошторисної документації (далі - ПКД) на будівельні роботи, здійснювати контроль шляхом підписання/погодження всієї документації пов’язаної з виготовленням ПКД, а також самого ПКД до моменту отримання експертного висновку.

2. Керівники/власники установ/закладів/об’єктів комунальної власності, на яких планується проведення ремонтних робіт, несуть персональну відповідальність за відповідність проєктних рішень до поставлених завдань.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників міського голови згідно розподілу функціональних обов’язків.

В.о. міського голови                                          Павло ПАВЛИШИНВкладення: