Документ № 1715-РР-VIII від 02.12.2022 р. Чинний


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Двадцять шоста сесія

РІШЕННЯ

02.12.2022 №1715-РР-VIII
 
Про внесення змін до установчих документів комунального закладу «Вараський молодіжний центр» та затвердження Положення про комунальний заклад «Вараський молодіжний центр» у новій редакції

З метою приведення установчих документів комунального закладу «Вараський молодіжний центр» до Положення про Департамент культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради в новій редакції, затвердженого рішенням Вараської міської ради від 14.07.2022 року №1548-РР-VIII «Про внесення змін до установчих документів Департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради та затвердження Положення в новій редакції», керуючись статтею 25, пунктом десятим частини четвертої статті 42, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до установчих документів комунального закладу «Вараський молодіжний центр» (код ЄДРПОУ 44571766) в частині внесення змін до його Положення, затвердженого рішенням Вараської міської ради від 25.06.2021 №537 «Про утворення комунального закладу «Вараський молодіжний центр», затвердження Положення про комунальний заклад «Вараський молодіжний центр», Положення про конкурс на посаду директора комунального закладу «Вараський молодіжний центр», Положення про експертну раду при комунальному закладі «Вараський молодіжний центр», а саме:

1.1. В розділі 1 «Загальні положення» пункт 1.4 викласти в новій редакції:  «Органом управління Центру є департамент культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради. Центр у своїй діяльності підпорядковується (є підзвітний і підконтрольний) Вараській міській раді та департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради».

1.2. В розділі 3 «Керівництво Центром» в пункті 3.2. виключити підпункт 3.2.4.

1.3. В розділі 3 «Керівництво Центром» пункт 3.3. викласти в новій редакції: «Керівництво Центром здійснюється директором, який призначається на посаду міським головою, шляхом укладення з ним строкового трудового договору (контракту) строком на три роки за результатами конкурсу. Орган управління оголошує та проводить конкурс згідно Положення про конкурс на посаду директора комунального закладу «Вараський молодіжний центр». Кваліфікаційні вимоги - директором Центру може бути особа, яка має вищу освіту, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

2. Затвердити Положення про комунальний заклад «Вараський молодіжний центр» в новій редакції №5190-П-01-21, згідно з додатком.

3. Внести в Єдиний державний реєстр щодо засновника такі зміни: місцезнаходження: 34403, Рівненська область, Вараський район, м. Вараш, майдан Незалежності, 1.

4. Уповноважити тимчасово виконуючого обов’язки директора комунального закладу «Вараський молодіжний центр» подати всі необхідні документи для проведення державної реєстрації змін до установчих документів в установленому законом порядку.

5. Визнати таким, що втратило чинність рішення Вараської міської ради від 17.12.2021 №1165 «Про внесення змін до установчих документів комунального закладу «Вараський молодіжний центр» та затвердження Положення про «Вараський молодіжний центр» у новій редакції».

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитра СТЕЦЮКА та на постійну комісію з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної політики та спорту.

Міський голова                                                           Олександр МЕНЗУЛВкладення: