Документ № 1606-РР-VIII від 09.09.2022 р. Чинний


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Двадцять друга сесія

РІШЕННЯ

09.09.2022 №1606-РР-VIII
 
Про внесення змін до установчих документів Департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради та затвердження Положення в новій редакції

З метою приведення установчих документів Департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради у відповідність до чинного законодавства України, керуючись статтею 25, пунктом десятим частини четвертої статті 42, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до установчих документів Департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради, в частині внесення змін до його положення, а саме:

1.1. В розділі 3 «СТРУКТУРА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ДЕПАРТАМЕНТУ» в пункті 3.10 «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад Вараська дитяча музична школа» замінити на «Комунальний заклад Вараська мистецька школа».

2. Затвердити Положення про департамент культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради в новій редакції №5100-П-01, згідно з додатком.

3. Уповноважити директора департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради подати всі необхідні документи для проведення державної реєстрації змін до установчих документів в установленому законом порядку.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків та на постійну комісію з гуманітарних питань, дитячої, молодіжної політики та спорту.

Міський голова                                                 Олександр МЕНЗУЛВкладення: