Документ № 2117-ПРР-VІІІ-1100 від 11.08.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

11.08.2022


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

11.08.2022 №2117-ПРР-VІІІ-1100
 
Про продовження виплати середнього заробітку працівникам, які проходять військову службу

З метою надання додаткових трудових та соціально-побутових пільг працівникам, призваним на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення, у зв’язку зі змінами, внесеними до частини третьої статті 119 Кодексу законів про працю України Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» від 01 липня 2022 року № 2352-ІХ, відповідно до статті 9-1 Кодексу законів про працю України, керуючись статтями 26, 42, 54, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. ПРОДОВЖУВАТИ виплату середнього заробітку працівникам, призваним на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення, починаючи з 19 липня 2022 року.

2. Виконавчим органам Вараської міської ради підготувати організаційно-розпорядчі документи відповідно до пункту 1 даного рішення.

3. Підприємствам, установам, організаціям, засновником яких є Вараська міська рада, підготувати організаційно-розпорядчі документи відповідно до пункту 1 даного рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (регламентна).

Міський голова                                                           Олександр МЕНЗУЛ

                                            Вкладення: