Документ № 2105-ПРР-VIII-7500 від 27.07.2022 р. Чинний


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

27.07.2022 №2105-ПРР-VIII-7500
 
Про передачу незавершених капітальних інвестицій (проектно-кошторисної документації) та експертних звітів з балансу комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради “Вараський центр первинної медичної допомоги” на баланс департаменту житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради

Відповідно до листа департаменту житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради від 11.01.2022№4330-29/22, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482 “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, керуючись частиною першою статті 140 Конституції України, статей 172, 327 Цивільного кодексу України, частиною другою статті 59, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Вараська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити передачу з балансу комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради “Вараський центр первинної медичної допомоги” на баланс департаменту житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради, а саме:

1.1. Незавершені капітальні інвестиції - проектно-кошторисну документацію на стадії “Робочий проект” по об’єкту: “Капітальний ремонт Сопачівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: вул.Центральна, 18А, с.Сопачів, Вараський район, Рівненська область ” вартістю – 49950,00 грн;

1.2. Експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом “Капітальний ремонт Сопачівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: вул.Центральна, 18А, с.Сопачів, Вараський район, Рівненська область ” вартістю – 6331,03 грн.

2. Комунальному некомерційному підприємству Вараської міської ради “Вараський центр первинної медичної допомоги” передати зі свого балансу на баланс департаменту житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради - незавершені капітальні інвестиції (проектно-кошторисну документацію) та експертні звіти у відповідності до вимог чинного законодавства.

3. Департаменту житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради прийняти на баланс майно - незавершені капітальні інвестиції (проектно-кошторисну документацію) та експертні звіти зазначені в пункті 1 цього рішення у відповідності до вимог чинного законодавства України, забезпечивши його бухгалтерський облік.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та постійну комісію з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та благоустрою.

Міський голова                                                 Олександр МЕНЗУЛВкладення: