Документ № 2100-ПРР-VIII-4100 від 26.07.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

26.07.2022


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

26.07.2022 №2100-ПРР-VIII-4100
 
Про надання дозволу громадянці Гузоватій Н.М. на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Розглянувши клопотання громадянки Гузоватої Надії Максимівни від 18.02.2022 року про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та екології, керуючись статтями 12, 116, 118, пунктом «г» частини першої статті 121, частиною першою статті 122 Земельного кодексу України, статтями 25, 50 Закону України «Про землеустрій»,пунктом 34 частини першої статті 26, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл громадянці Гузоватій Надії Максимівні на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності, що знаходиться: Рівненська область, Вараський район, с. Сопачів, вулиця Колгоспна.

2. Громадянці Гузоватій Надії Максимівні звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

3. Розроблений проєкт землеустрою подати на розгляд сесії Вараської міської ради згідно вимог чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, містобудування та екології.

Міський голова                                                        Олександр МЕНЗУЛ

 Вкладення: