Документ № 1536-РР-VIII від 10.06.2022 р. Чинний


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Вісімнадцята сесія

РІШЕННЯ

10.06.2022 №1536-РР-VIII
 
Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону) та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Розглянувши заяву громадянки Дейнеки Марії Петрівни від 08.06.2021 року, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та екології, керуючись статтями 12, 39, 116, 122, 124, 134, 135, 136, 137 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Включити до переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону), земельну ділянкуорієнтовною площею 0,0485 га для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, що знаходиться: Рівненська область, Вараський район, м. Вараш, мікрорайон Вараш.

2.    Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для реєстрації комунальної власності та продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах) орієнтовною площею 0,0485 гадля будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, що знаходиться: Рівненська область, Вараський район м. Вараш, мікрорайон Вараш.

3. Виконавчому комітету Вараської міської ради замовити у суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

4. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки затвердити на сесії Вараської міської ради згідно вимог чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням рішення покласти та постійну комісію з питань земельних відносин, містобудування та екології.

.

Міський голова                                                            Олександр МЕНЗУЛ            

 

 

 Вкладення: