Документ № 1524-РР-VIII від 10.06.2022 р. Чинний


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Вісімнадцята сесія

РІШЕННЯ

10.06.2022 №1524-РР-VIII
 
Про відмову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Коцюбайло М.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Розглянувши клопотання громадянки Коцюбайло Марії Іванівни від 06.08.2021 року про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та екології, керуючись статтями 12, 39, частиною третьою статті 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Відмовити громадянці Коцюбайло Марії Іванівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,2100 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що знаходиться: Рівненська область, Вараський район, с. Мульчиці, вулиця Завирська, у зв’язку з тим, що місце розташування земельної ділянки не відповідає плану зонування території с. Мульчиці, а саме, частина земельної ділянки розташована в зоні інженерної інфраструктури.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, містобудування та екології.

Міський голова                                                      Олександр МЕНЗУЛ

 Вкладення: