Документ № 1521-РР-VIII від 10.06.2022 р. Чинний


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Вісімнадцята сесія

РІШЕННЯ

10.06.2022 №1521-РР-VIII
 
Про відмову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Боцвіну С.Т. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Розглянувши клопотання громадянина Боцвіна Сергія Тарасовича від 04.01.2022 року про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування та екології, керуючись частиною третьою статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтями 12, 118, частиною першою статті 122, Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Відмовити громадянину Боцвіну Сергію Тарасовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка знаходиться: Рівненська область, Вараський район, с. Рудка, вулиця Меліоративна, в зв’язку з тим, що відсутній генеральний план населеного пункту с. Рудка.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, містобудування та екології.

Міський голова                                              Олександр МЕНЗУЛВкладення: