Документ № 163-РВ-22 від 01.06.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

02.06.2022


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

01.06.2022 м.Вараш №163-РВ-22
 
Про погодження проєкту рішення Вараської міської ради «Про перейменування вулиць в м. Вараш, с.Більська Воля, с.Рудка, с. Сопачів»

Відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єкта права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», враховуючи Протокол громадських слухань з обговорення перейменування вулиць на території Вараської міської територіальної громади від 02.12.2021 року №4200-ПТ-1-06-22 та протокол комісії з найменування та перейменування мікрорайонів, вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів на території Вараської міської територіальної громади від 05.05.2022 року №4200-ПТ-5-05-22 та керуючись частиною першою статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити проєкт рішення Вараської міської ради «Про перейменування вулиць в м.Вараш, с.Більська Воля, с.Рудка, с.Сопачів» (додається).

2. Відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Вараської міської ради забезпечити внесення даного проєкту рішення на розгляд чергової сесії міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Ігоря ВОСКОБОЙНИКА.

Міський голова                                                              Олександр МЕНЗУЛ

                                                                     Вкладення: