Документ № 29-ПРВ-4320-2022 від 21.01.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проєкт Р І Ш Е Н Н Я

21.01.2022 №29-ПРВ-4320-2022
 
Про зміну статусу гуртожитку по мікрорайону Вараш, буд. 42 міста Вараш

Враховуючи звернення жителів гуртожитку від 02.04.2020 №КО-157 з питання зміни статусу гуртожитку для проживання сімей на статус житлового будинку, з метою реалізації конституційного права на житло мешканців гуртожитку, відповідно до акта обстеження будівлі гуртожитку для проживання сімей, щодо його відповідності санітарним і технічним вимогам на предмет можливості зміни статусу гуртожитку на статус житлового будинку в цілому без проведення реконструкції від 22.10.2021 №5, та враховуючи рекомендацію громадської комісії із житлових питань при виконавчому комітеті Вараської міської ради (витяг з протоколу від ______ №____), керуючись частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Змінити статус гуртожитку, що знаходиться за адресою: мікрорайон Вараш, будинок 42, м. Вараш, Рівненської області на статус житлового будинку в цілому без проведення реконструкції.

2. Комунальному підприємству «Бюро технічної інвентаризації» міста Вараш внести відповідні зміни до інвентаризаційних справ згідно з цим рішенням.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігоря ВОСКОБОЙНИКА.

Міський голова                                                  Олександр МЕНЗУЛВкладення: