Документ № 8-РОД-4310-2022 від 19.01.2022 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

м.Вараш

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

19.01.2022 №8-РОД-4310-2022
 
Про створення робочої групи щодо вирішення питання продовження терміну експлуатації полігону для захоронення твердих побутових відходів у Вараській міській територіальній громаді

З метою вирішення питання продовження терміну експлуатації полігону для захоронення твердих побутових відходів, розташованого на території Вараської міської територіальної громади та Рафалівської селищної територіальної громади, враховуючи лист комунального підприємства «Вараштепловодоканал» Вараської міської ради від 24.12.2021 №1625, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити робочу групу щодо вирішення питання продовження терміну експлуатації полігону для захоронення твердих побутових відходів у Вараській міській територіальній громаді (далі – робоча група), згідно з додатком.

2. Робочій групі, у термін до 01.02.2022 виконати такі заходи:

провести обстеження діючого полігону для захоронення твердих побутових відходів (далі – ТПВ) на відповідність санітарним та технічним вимогам, з метою продовження терміну експлуатації полігону для захоронення ТПВ;

скласти акт щодо продовження терміну експлуатації діючого полігону для захоронення ТПВ.

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови від 16.12.2020 №302-р «Про створення робочої групи щодо вивчення питання продовження строку дії полігону для захоронення твердих побутових відходів Кузнецовського МКП, розташованого на території Вараської міської територіальної громади та Рафалівської селищної територіальної громади».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря ВОСКОБОЙНИКА.

Міський голова                                                                Олександр МЕНЗУЛВкладення: