Документ № 13-ПРВ-1440-2022 від 14.01.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

14/01/2022


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проєкт Р І Ш Е Н Н Я

14.01.2022 №13-ПРВ-1440-2022
 
Про функціональне навчання керівного складу та фахівців Вараської міської територіальної громади, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту у 2022 році

Відповідно до статті 91 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року №819 «Про затвердження порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту», розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14 грудня 2021 року №909 «Про функціональне навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області у 2022 році»,керуючись пунктом 3 частини 1 статті 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити план комплектування слухачами навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту на 2022 рік згідно з додатком 1 та план комплектування Вараських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності IIIкатегорії слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2022 рік згідно з додатком 2.

2. Керівникам виконавчих органів Вараської міської ради, установ, організацій та підприємств громади усіх форм власності:

2.1. Забезпечити виконання планів комплектування слухачами навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області та Вараських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності III категорії.

2.2. Спланувати та організувати об’єктову підготовку у сфері цивільного захисту працівників згідно затверджених планів.

3. Відділу цивільного захисту населення управління безпеки та внутрішнього контролю виконавчого комітету Вараської міської ради інформувати Вараську районну державну адміністрацію про стан виконання планів комплектування щокварталу до 01 числа місяця, що настає за звітним періодом.

4. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 20.01.2021 №10 «Про функціональне навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області у 2021 році».

5.Контроль за виконаннямрішення покласти на міського голову.

Міський голова                                                               Олександр МЕНЗУЛВкладення: