Документ № 1443/ПРР-4330/22 від 14.01.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

14.01.2022


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

14.01.2022 №1443/ПРР-4330/22
 
Про передачу вартості виконаних робіт із поліпшення об’єкта основних засобів

Відповідно до статей 26, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», методичної рекомендації з бухгалтерського обліку основних засобів суб’єктів державного сектору, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 №11, у зв’язку із завершенням будівельних робіт з реконструкції водопровідної мережі від ВК-184 до ВК-35 по мікрорайону Перемоги в місті Вараш, Рівненської області, за погодженням з постійними комісіями міської ради, Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Дати згоду на передачу з балансу управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради на баланс комунальному підприємству "Вараштепловодоканал" Вараської міської ради, вартість виконаних робітіз поліпшення об’єкта основних засобів в сумі 7 455 060,17 грн. (сім мільйонів чотириста п’ятдесят п’ять тисяч шістдесят гривень 17 копійок).

2. Управлінню містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради передати зі свого балансу майно, у відповідності до вимог чинного законодавства України.

3. Комунальному підприємству "Вараштепловодоканал" Вараської міської радиприйняти на баланс майно, у відповідності до вимог чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням рішення залишаю за постійною депутатською комісією з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та благоустрою, а також постійної депутатської комісії питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики.

Міський голова                                                 Олександр МЕНЗУЛВкладення: