Документ № 431 від 29.12.2021 р. Чинний


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

29.12.2021 №431
 
Про створення робочої групи з питань підготовки до прийняття у комунальну власність Вараської міської територіальної громади об’єктів незавершеного будівництва та інженерних мереж

З метою підготовки до прийняття у комунальну власність Вараської міської територіальної громади об’єктів незавершеного будівництва та інженерних мереж, враховуючи лист ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» ВП Рівненська АЕС» від 08.11.2021 №2267/02.3-11/05, відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року №1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись статтею 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Створити робочу групу з питань підготовки до прийняття у комунальну власність Вараської міської територіальної громади об’єктів незавершеного будівництва та інженерних мереж (далі -Робоча група), у складі згідно з додатком.

2. Робочій   групі  скласти акт  обстеження об’єктів незавершеного будівництва та інженерних мереж та подати його на затвердження.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря ВОСКОБОЙНИКА.

Міський голова                                                                Олександр МЕНЗУЛВкладення: