Документ № 1431 від 22.12.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

22.12.2021


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

22.12.2021 №1431
 
Про безоплатну передачу комунального майна з балансу КП «ВТВК» ВМР на баланс КП «Благоустрій» ВМР

Розглянувши лист комунального підприємства «Благоустрій» Вараської міської ради від 04.11.2021 №496, враховуючи листи комунального підприємства «Вараштепловодоканал» Вараської міської ради від 01.12.2021 №1511 та від 08.12.2021 №1532 щодо надання згоди на безоплатну передачу комунального майна, відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись статтею 25, частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Погодити безоплатну передачу комунального майна з балансу комунального підприємства «Вараштепловодоканал» Вараської міської ради на баланс комунального підприємства «Благоустрій» Вараської міської ради згідно додатку, у відповідності до вимог чинного законодавства України.

2. Комунальному підприємству «Вараштепловодоканал» Вараської міської ради безоплатно передати комунальне майно, зазначене у додатку зі свого балансу на баланс комунального підприємства «Благоустрій» Вараської міської ради, у відповідності до вимог чинного законодавства України.

3. Комунальному підприємству «Благоустрій» Вараської міської ради безоплатно прийняти на баланс комунальне майно, зазначене у додатку у відповідності до вимог чинного законодавства України забезпечивши його бухгалтерський облік.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря ВОСКОБОЙНИКА та комісію з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та благоустрою.

Міський голова                                                        Олександр МЕНЗУЛВкладення: