Документ № 1174 від 08.11.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

09.11.2021


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

08.11.2021 №1174
 
Про затвердження Правил торгівлі на ринках, які розташовані на території Вараської міської територіальної громади із аналізом регуляторного впливу

З метою забезпечення належного функціонування ринків, які розташовані на території Вараської міської територіальної громади, на підставі Правил торгівлі на ринках, затверджених наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної податкової адміністрації України, державний комітет стандартизації, метрології та сертифікації України від 26.02.2002 №57/188/84/105,враховуючи Закони України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист прав споживачів» «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись пунктом 44 частини один статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Правила торгівлі на ринках, які розташовані на території Вараської міської територіальної громади (далі - Правила), згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення Вараської міської ради від 25.06.2011 №169 «Про затвердження Правил торгівлі на ринках м. Кузнецовськ».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та інвестиційної політики.

Міський голова                                                        Олександр МЕНЗУЛВкладення: