Документ від 08.11.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

08.11.2021


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА
08.11.2021
 
Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Вараської міської ради «Про затвердження Правил торгівлі на ринках, які розташовані на території Вараської міської територіальної громади»

08.11.2021                                                                            

Проєкт рішення Вараської міської ради «Про затвердження Правил торгівлі на ринках, які розташовані на території Вараської міської територіальної громади».

1. Зміст проєкту          

Проєкт розроблено на підставі Правил торгівлі на ринках, затверджених наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної податкової адміністрації України №57/188/84/105 від 26.02.2002,враховуючи вимоги законів «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист прав споживачів», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та керуючись пунктом 44 частини один статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». 

Даний регуляторний акт направлений на досягнення конкретної цілі –створення належних умов для проведення торгової діяльності на ринках Вараської міської територіальної громади з дотриманням вимог чинного законодавства.

2. Розробник регуляторного акта та адреса за якою надсилаються зауваження та пропозиції

Управління економіки та розвитку громади виконавчого комітету Вараської міської ради

Поштова адреса: м.Вараш, майдан Незалежності 1, каб.215

Електронна адреса: ekonomika@varash-rada.gov.ua

3. Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу

Проєкт рішення Вараської міської ради «Про затвердження Правил торгівлі на ринках, які розташовані на території Вараської міської територіальної громади» разом із аналізом регуляторного впливу буде розміщено на офіційному вебсайті Вараської міської ради varash-rada.gov.ua  (розділ документи/регуляторна політика) - 09.11.2021 року.

4. Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та спосіб надання пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань надаються розробникові регуляторного акта в письмовому та електронному вигляді, протягом 30 днів з дня оприлюднення проєкту рішення - регуляторного акта.

Зміст повідомлення про оприлюднення регламентовано статтею 9 ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».