Документ № 1144 від 28.10.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

28.10.2021


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Проєкт РІШЕННЯ

28.10.2021 №1144
 
Про безоплатну передачу майна з балансу виконавчого комітету Вараської міської ради на баланс комунального підприємства «Благоустрій» Вараської міської ради

З метою раціонального використання майна Вараської міської територіальної громади, враховуючи Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю Вараської міської територіальної громади, затверджене рішенням Вараської міської ради від 15.12.2020 №59, Методичні рекомендації з бухгалтерського обліку основних засобів суб’єктів державного сектору, затверджені наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 №11, керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Погодити безоплатну передачу комунального майна з балансу виконавчого комітету Вараської міської ради на баланс комунального підприємства «Благоустрій» Вараської міської ради згідно додатку 1.

2. Виконавчому комітету Вараської міської ради передати на баланс комунального підприємства «Благоустрій» Вараської міської ради, а комунальному підприємству «Благоустрій» Вараської міської ради прийняти безоплатно на свій баланс комунальне майно, зазначене у додатку 1, згідно вимог чинного законодавства, забезпечивши його бухгалтерський облік.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків та на постійну комісію з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та благоустрою.

Міський голова                                       Олександр МЕНЗУЛВкладення: