Документ № 369 від 21.10.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

22.10.2021


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проєкт Р І Ш Е Н Н Я

21.10.2021 №369
 
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 04.07.2017 №100 «Про міську тимчасову комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, інших соціальних виплат та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення»

У зв’язку з кадровими змінами у виконавчих органах Вараської міської ради, керуючись частиною третьою статті 34, частиною шостою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 04.07.2017 №100 «Про міську тимчасову комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, інших соціальних виплат та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення», а саме:

1.1. Додаток 1 до рішення викласти в новій редакції (додається).

1.2. Пункт 3 викласти в новій редакції наступного змісту: «3. Відділу обслуговування громадян (сервісний центр) №2 Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області, Вараській міській філії Рівненського обласного центру зайнятості, Вараському відділу по роботі з податковим боргом управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Рівненській області забезпечити організацію діяльності міської тимчасової комісії та надавати Департаменту соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради, щомісяця до 01 числа місяця, що настає за звітним інформацію щодо питань, передбачених Положенням».

1.3. Пункт 4 викласти в новій редакції наступного змісту: «4. Департаменту соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради забезпечити роботу міської тимчасової комісії відповідно до Положення».

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 21.12.2020 №294 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 04.07.2017 №100 «Про міську тимчасову комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, інших соціальних виплат та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Міський голова                                                           Олександр МЕНЗУЛВкладення: