Документ № 997 від 18.10.2021 р. Чинний


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Тринадцята сесія

РІШЕННЯ

18.10.2021 №997
 
Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2020 №99

З метою прийому-передачі нерухомого та іншого індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району у комунальну власність Вараської міської територіальної громади, відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,  керуючись частинами 2, 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 23.12.2020 №99 «Про надання згоди на безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району у комунальну власність Вараської міської територіальної громади», а саме:  

1.1. Пункт 1 викласти в   новій редакції: «Надати згоду на безоплатну передачу у комунальну власність Вараської міської територіальної громади нерухомого майна згідно Додатку 1 та іншого   індивідуального визначеного майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Володимирецького району, перелік якого   буде встановлено за результатами проведення інвентаризації та відображено в акті приймання-передачі» .

1.2. Додаток 1 викласти в новій редакції (додається).

1.3. Пункт 2 викласти в новій редакції: «Вараська міська територіальна громада в особі Вараської міської ради зобов’язується використовувати вищезазначене майно за цільовим призначенням та не відчужувати його у приватну власність».

1.4. Додаток 2 викласти в новій редакції (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та благоустрою.

Міський голова                                                           Олександр МЕНЗУЛВкладення: