Документ № 265-р від 20.10.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

21.10.2021


УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

м.Вараш

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

міського голови

20.10.2021 №265-р
 
Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Агенція розвитку Вараської громади»

Враховуючи рішення Вараської міської ради від 31.03.2021 №225 «Про внесення змін до установчих документів комунального підприємства «АрхПроект» Кузнецовської міської ради», рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 05.10.2021 №330 «Про Порядок проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Агенція розвитку Вараської громади», керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Вараської міської ради «Агенція розвитку Вараської громади».

2. Відділу персоналу виконавчого комітету та відділу інформаційної політики та комунікацій виконавчого комітету Вараської міської ради забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Вараської міської ради та виконавчого комітету не пізніше ніж за місяць до початку конкурсу. 

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.        

Міський голова                                                Олександр МЕНЗУЛВкладення: