Документ № 986 від 18.10.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

20.10.2021


ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

Восьме скликання

Тринадцята сесія

РІШЕННЯ

18.10.2021 №986
 
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність громадянину Брожко В.М.

Розглянувши заяву (клопотання) громадянина Брожка Віктора Миколайовича від 25.01.2021 року, звіт про експертну грошову оцінку суб’єкта оціночної діяльності ТОВ «Нива - Експерт», рецензію на Звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки, керуючись статтями 12, 122, 125, 127, пунктом другим статті 128 Земельного кодексу України, пунктом 34 статті 26, частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вараська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити ціну продажу земельної ділянки площею 0,0311 га, що знаходиться: Рівненська область, Вараський район, с. Стара Рафалівка, вулиця Озерна, для викупу її у власність для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за рахунок земель, які перебувають в користуванні громадянина Брожка Віктора Миколайовича (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності), в розмірі 7 646,00 грн.

2. Продати громадянину Брожку Віктору Миколайовичу земельну ділянку площею 0,0311 га (кадастровий номер 5620889300:04:002:0509), що знаходиться: Рівненська область, Вараський район, с. Стара Рафалівка, вулиця Озерна, для викупу її у власність для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за рахунок земель, які перебувають в користуванні громадянина Брожко Віктора Миколайовича (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності), згідно умов продажу, викладених в додатку.

3. Уповноважити міського голову після повної сплати вартості земельної ділянок укласти від імені Вараської міської ради договір купівлі-продажу вказаної земельної ділянки згідно даного рішення .

4. Договір купівлі-продажу земельної ділянки посвідчити нотаріально.

5. Громадянину Брожку Віктору Миколайовичу право власності на земельну ділянку оформити відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», після повної сплати вартості земельної ділянки.

6. Припинити дію договору оренди земельної ділянки від 22.10.2020 року, після укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки та реєстрації права власності на землю згідно чинного законодавства.

7. Витрати на податкові зобов’язання покласти на покупця, згідно з чинним законодавством України.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, містобудування та екології.

Міський голова                                                             Олександр МЕНЗУЛВкладення: