Документ № 362 від 12.10.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

12.10.2021


УКРАЇНА
ВАРАСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Проєкт Р І Ш Е Н Н Я

12.10.2021 №362
 
Про утворення комісії щодо розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб про призначення грошової компенсації

У зв’язку з кадровими змінами у виконавчому комітеті, на виконання пункту 4 Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 р. №280, керуючись п.п.2 п.б частини першої статті 34Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вараської міської ради

ВИРІШИВ:

1.Утворити комісію щодо розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб про призначення грошової компенсації (далі – комісія) згідно з додатком.

2.Комісії у своїй діяльності керуватись Порядком виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 №280.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради М.Волинця.

Міський голова                                                  Олександр МЕНЗУЛВкладення: